The Offspring

"Archiv novinek"

!!! Přejít na skupinu SUM 41 >>

2005

Journal z Warped Tour 2005 - 5. 7. 2005

Atom se rozhodl, že každý den napíše něco z Warped Tour 2005. Více zde!

The Offspring připravují nové album - 15. 6. 2005

...s názvem Greatest Hits.Více...

Journal z Louisville - 12. 6. 2005

Atom píše pár řádek o koncertu v Louisville. Více...!

CESTA KOLEM SVĚTA II - 14. 6. 2005

Druhá část článku Dextrova cesta kolem světa. Více...!

Kompilace Warped Tour '05 v prodeji - 13. 6. 2005

Kompilace k turné, kde tento rok poprvé nechybí ani kapela The Offspring je již v prodeji. Obsahuje dvě části po 25 skladbách a od The Offspring tam najdete skladbu "Beheaded". Kompilaci vydává společnost SideOneDummy Records a její tracklist je zde!

Can't Repeat - video premiéra - 27. 5. 2005

Na oficiální stránky byl umístěn nový klip nové video "Can't Repeat." Najdete ho na těchto stránkách v download -> videa.

The Offspring míří do Evropy - 24. 5. 2005

Kapela plánuje opět evropské turné od září tohoto roku. Potvrzené jsou prozatím pouze dvě data: Švýcarsko (8.9.) a Francie (10.9.).

Datum vydání Greatest Hits - 10. 5. 2005

Greatest Hits kolekce se objeví na pultech obchodů nejdříve v severní americe a to v úterý 21 června. Kolekci budou tedy opravdu tvořit všechny dříve zmíněné velké hity kapely (singly) plus jedna nová skladba "Can't Repeat", což je zbrusu nový singl, který právě nyní okupuje americké rádia. Greatest Hits bude vydán jak ve dvoudiskové, tak v jednocédéčkové podobě. Dvoudisková verze bude obsahovat celé album na Audio CD, které však bude ještě na DVD ve zvukovém standardu 5.1 Stereo. DVD bude dále obsahovat rozhovor s Dextrem a Noodlesem o historii kapely, spolu s příběhy, které provázejí různé songy a na závěr exklusivní studiovou akustickou verzi klasiky "Dirty Magic". Navíc vyjde ještě v úterý 5. července kompletní hudební video kolekce (The Offspring‘s Complete Music Video Collection). Dvou a půl hodinové DVD bude zahrnovat všechny doposud vydané klipy včetně dvou rarit "Da Hui" a "Cool To Hate". DVD bude vydáno ve zvukovém formátu 5.1 Surround Sound. Jako bonus zde budou audio komentáře o klipech od Dextera a Noodlese, výběr z živých televizních představení a "Guy Cohen: Where Is He Now?" (Guy Cohen: Kde je teď?), což je Dexterovo pronikavé interview s hercem z klipu "Pretty Fly (For A White Guy)". V blízké době by měli být zveřejněny i mezinárodní data prodeje.

Dexter o skladbě: Anketa - 30. 4. 2005

Na oficální strance jste mohli zhruba před měsícem věnovat hlas písničce, o které si přejete, aby Dexter napsal nějaké story. V minulosti zatím napsal o "Conspiracy of one", "Beheaded", "Staring at the sun" a naposledy o "Da Hui". Překlady všech textů máte zde na webu v sekci "O kapele - články". Nyní už je anketa asi neaktivní (nebo tedy alespoň pro mě) a první místo obsazuje s 31.24% skladba "Lightning Rod", druhé místo s 22.85% skladba "Crossroads" a na třetím místě je s 14.85% skladba "Gone Away". Až se Dexter dokope k tomu, aby o vítězi něco sepsal, tak bude skladba vyřazena a hlasování bude dále pokračovat.

KROQ, Tsunami - Benefiční aukce - 30. 4. 2005

Na tuto akci bylo shromážděno mnoho předmětů od kapely ve formě "Ultimátního fanouškovského balíčku", který byl k dispozici při této vélké benefiční aukci. V balení bylo autografické foto kapely, katalog kapely na CD & DVD, ruzné dárky a předměty skupiny, import release a další. Vytěžená částka šla od společnosti KROQ červenému kříži na podporu obětí tsunami.

KROQ, Tsunami - Benefiční aukce - 30. 4. 2005

Fullerton Museum Center se stalo hostitelem výstavy o Rock'n'rollové historii města Orange County v Kalifornii. Výstava začala 18. prosince 2004 a potrvá až do 22. května 2005. Zachycuje dobu od 50tých let až po dnešek ve fotografiích, nástrojích, oblečení, atd.. The Offspring také prohrabali své kumbály, aby něčím na výstavu přispěli. Poskytli například výstroje z vystoupení, nástroje, ocenění, plakáty a další pamětihodnosti kapely. Pokud budete někde poblíž, ještě máte čas to jít omrknout.